CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     

vlasy-in.cz

e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Dready
Něco málo nejen o historii dreadů...

Původní dready byly v podstatě zacuchané copy z nečesaných vlasů a mají své kořeny v Africe. Odtud se tento způsob česání či spíše nečesání dostal do Ameriky spolu s otroky. Poté šlo ruku v ruce s rastafariánstvím, což je náboženství odvozené od křesťanství, které vzniklo na Jamajce. A jelikož si rastové nesměli vlasy stříhat, splétali je do dreadů. Dreadlocks, což je anglický výraz pro dready, jsou spojovány s hudbou reggae, Jamajkou a Bobem Marleyem, který se postaral o jejich masovou popularitu.

Dready lze rozdělit do několika skupin.

Dready
Originální dready, jsou vytvářeny pouze z vlastních vlasů. Mimimální délka vlasů je kolem 20 cm a je třeba počítat s tím, že při aplikaci se obvykle délka vlasů zkrátí na polovinu. Péče o dready není příliš náročná a navíc se jejich kvalita každým rokem zlepšuje. Říká se, že čím déle se nosí, tím jsou lepší. Většinou se vytváři kolem 35-45 dreadů, ale samozřejmě vše záleží na domluvě. Takto vytvořené dready není možné rozčesat. Pokud si to tedy později rozmyslíte a budete je chtít shodit, budete se muset nechat ostříhat nakrátko.

Syntetické (Silky) dready
Používá se kanekalon, který se vplétá do vlasů či dreadů. Vlasy pak musí být dlouhé minimálně 12cm a optimální počet dreadů je kolem padesáti. Od normálních dreadů nejsou téměř poznat a jejich kvalita zůstává stále stejná. Výhodnou je možnost prodloužení délky účesu a výběru z mnoha odstínů kanekalonu. Zvolíte-li tedy výraznou barevnou kombinaci, určitě Vás nikdo nepřehlédne.

Pseudo dready
Dobrá volba, pokud nechcete mít dready nastálo a budete je chtít po čase rozplést. Vzhledově připomínají syntetické dready, ale jsou tenčí a hladší. K proplétání se používá chemlon, který se na rozdíl od kanekalonu netřepí, takže účes déle vydrží. Pseudo dready lze naplétat do libovolné délky a jejich optimální počet je kolem sedumdesáti. Pokud budete chtít opravdu drobné, může jich být až 150. Pak je třeba ale počítat s tím, že aplikace bude trvat až tři dny. Účes vydrží obvykle 2 až čtyři měsíce, maximálně však půl roku, poté jsou dready již jen těžko rozčesatelné. Stejně jako u silky dredů lze volit libovolné barevné kombinace.

 

Proč volit právě dready?

Dready jsou dobrá volba, pokud se nechcete starat o svůj účes a navíc nemáte příliš v lásce mytí vlasů. Vlasy s dready se totiž jen velmi málo mastí.

Tento styl je stále více oblíben a to nejen mužskou částí mladé generace. I když původně byl výrazem příslušnosti ke kultuře reggae, nebo rastafariánství, v současné době jde spíše o moderní trend a odlišnost od ostatních. A pokud se chcete opravdu lišit, dready jsou k tomu jako stvořené.

 

Péče

Dready jsou na údržbu opravdu velmi nenáročné. První měsíc po vytvoření se by se dready mýt neměly vůbec, aby se pořádně uzamkly, později maximálně jednou za dva až tři týdny(neplatí pro pseudo dready). Na mytí vlasů jsou vhodné bylinné šampóny například kopřivový či březový a bez kondicionéru, neboť kondicionér způsobuje rozplétání dredu. Při mytí je důležité šampón důkladně opláchnout, aby na pokožce nevznikala svědící vyrážka. Nejméně jednou za půl roku je nutná úprava vlasů, které vyrostou kolem dreadů, takzvaná oprava "nemocných" dreadů.

Částečně čerpáno z www.rastaliens.cz

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 81 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.