CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Květiny ve vlasech
Buďte originální! Květiny jako ozdoba ...

Následující týdny Vám budeme přinášet seriál článků o tom, čím vším se dají ozdobit Vaše vlasy a účes! Budeme se věnovat ležérnéjším ozdobám pro běžný denní účes i náročnějšímu stylu společenských a svatebních účesů.

Takže začínáme a čím jiným než KVĚTINAMI....

Pamatujete svá dětská léta? Možná nejedna z nás si hrála na princezny či víly a zdobila se pampeliškovým věnečkem. Obyčejné pampelišky, chvilka času pletení a výsledek? Skvělý. Nejedna malá víla takto protančila odpoledne. Stejně tak i dnes dokáže obyčejná květina za uchem či jen tak vpletená ve vlasech divy. Letošní léto přeje všemu květinovému a tedy pokud máte ráda něco originálního, klidně si můžete vyjít do ulic nebo i práce s živou květinou ve vlasech. Budete zaručeně in! Pro denní účes stačí utrhnut kytičku, co nám roste před domem. V tomto případě je další velkou výhodnou finanční nenáročnost.

Tip:
Pokud máte krátké vlasy, efektní rošťácko-romantický účes třeba na párty si jednoduše si vytvoříte sama. Pomocí stylingového gelu prsty vytvořte pramínky(bodlinky), které vytahujte prsty směrem od hlavy. Začněte od přední části vlasů a pokračujte až ke spodním partiím. Nakonec pomocí vlásenek uchyťte ve vlasech několik jemných kvítků co nejvýraznější barvy. Pro výstřednější účes zvolte kvítka i více barev.

Za které ucho květinu dát?

Pokud přemýšlíte, zda zastrčit květinu za levé či pravé ucho, možná Vám v rozhodování může pomoci symbolika z Tahity. Zde prý květina za pravým uchem znamená jsem volná/volný, za levým zadanost a květiny kolem hlavy - následuj mě.

Pro večerní společenský či svatební účes to již bude chtít něco náročnějšího. Použít lze květiny živé stejně tak jako například hedvábné květiny umělé. Výsledky jsou vždy úchvatné, květinami nemůžete nic pokazit. Ale samozřejmě je třeba se držet pravidla "všeho s mírou". Jednodušší účes pak spolu s kulmou či krimpovacími kleštěmi zvládnete jistě i sama. Stačí troška fantasie, vybrané květiny a vlásenky. Složitější pak doporučujeme raději svěřit do rukou kadeřnici. Inspirovat se můžete množstvím účesů zde a v naší fotogalerii.

Další fotografie>>

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 6 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.