CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     

vlasy-in.cz

e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Barvení vlasů
Užitečné rady nejen pro domácí barvení vlasů

Ve středověku se k barvení a odbarvování vlasů používal šafrán a směs síry, kamence a medu. O tom, že tyto metody nebyly vždy bezpečné asi není nutné dlouhého přesvědčování. Nežádoucími důsledky mnohdy bylo poškození pokožky hlavy a zničení kořínků vlasů. Vlasy poté prostě vypadaly.

Dnes se již žádných podobných incidentů netřeba bát. Naopak, prostředky pro barvení vlasů nebyly nikdy tak dokonalé jako dnes. A tak není problém si vybrat nejen odstín z dlouhé škály barev a odstínů, ale také to, jak dlouho má barvící efekt vydržet.

Fakta o barvení a odbarvování:

  • Barvení zvětšuje objem vlasu a jemné vlasy po něm vypadají hustší
  • Barvení může také pomoci při nadměrném maštění vlasů, neboť mění poréznost vlasu
  • Bohaté tóny odrážejí více světla a vlasy se pak zdají hustší 
  • Zesvětlením získají jemné vlasy větší objem a husté vlasy nebudou vypadat tak těžké
  • Příliš světlá barva může způsobit, že vlasy vypadají slabší 

Druhy barev:

Tónovací barvy
Jsou založeny na bázi vody a smyjí se při dalším mytí. Hodí se k rychlé, krátké změně barvy.

Středně trvalé barvy
Jsou to intenzivnější tónovací přelivy, které vydrží obvykle šest až osm mytí. Barvu vlasů mohou zesílit nebo ztmavit, ale ne zesvětlit. Jelikkož se barva ztrácí postupně, jsou ideální pro ženy, které chtějí experimentovat, ale nechtějí podstoupit trvalejší změnu.

Stálé barvy se 100% krycí schopností
Zůstávají na vlasech po 12- 20 mytí a výborně se hodí k barvení prvních šedivých vlasů. Ideální pro déle trvající změnu barvy vlasů, ne však trvalou.

Trvalá barva
Tyto barvy ztmavují nebo zesvětlují a také zakrývají šediny. Vlasy mytím barvu neztrácejí a odrostlé vlasy je třeba znovu nabarvit přibližně každých šest týdnů. Při opakovaném barvení je důležité nabarvit jen nově narostlé vlasy, aby vlasy měly po celé ploše stejný odstín.

eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač
Přírodní barvení eHairStudio - účesy přes počítač

Asi nejznámějším přírodním barvivem na vlasy jsou henna a heřmánek. Henna byla obvzlášť oblíbená u starověkých egypťanů. Existují ale i jiná přírodní barviva, která se extrahují z rostlin jako například z lístků měsíčku, hřebíčku, rebarbory nebo čajovníku. Přírodní barvy fungují  téměř stejně jako barvy středně trvalé, protože obarvují vnější část vlasu. Dosažené výsledky se ale mohou lišit a to v závislosti na kvaliltě surovin, přirozené barvě vlasů a jejich poréznosti. Někteří špičkoví kadeřníci si míchají i své vlastní rostlinné barvy z široké škály přísad.

eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač
Výběr barvy

Při výběru barvy je ideální zvolit si barvu lišící se jeno o jeden až dva odstíny od původní barvy vlasů. Riziko minimalizujete, pokud si varvu vyzkoušíte nejdříve jako dočasnou a pokud jste s výsledkem spokojena, příště můžete vybrat stejnou barvu trvalou. Pokud jste bruneta  a chcete docílit platinově blond, raději vyhledejte pomoc profesionála. Pomůže Vám s výběrem vhodného odstínu a budete mít jistotu, že Vaše vlasy nedojdou úhony.

Barvu měňte jen pokud máte vlasy v dobrém stavu. Suché a porézní vlasy absorbují barvu příliš rychle a mohou se nerovnoměrně nabarvit.

Pokud se barvou snažíte zakrýt jen několik bílých vlasů, použijte tónovač či přelivovou středně trvalou barvu. Vybírejte takovou, která se podobá Vaší přirozené barvě. Na prošedivělé vlasy vyzkoušejte déle trvající barvu vydržící až dvacet mytí. Ta navíc dodá vlasům lesk. Pokud jsou vlasy úplně bílé je možné je zakrýt trvalým odstínem, potom je ale třeba barvení opakovat častěji, přibližně každé čtyři až šest týdnů. Pokud tedy raději zůstanete u svého přirozeného bílého odstínu, použitím tónovacích šampónů a stylingových výrobků je možné bílým vlasům dodat krásné stříbřité tóny.

 

eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač
Domácí barvení vlasů

Vždy si důkladně pročtěte pokyny přiložené k výrobku a pečlivě se jimi řiďte. Pokud znovu barvíte odrostlé kořínky, nanášejte novou barvu jen na nově narostlé vlasy. Jinak dojde k nestejnému obarvení a vlasy již nebudou mít všude stejný odstín. Pokud máte vlasy viditelně poškozené, jste po trvalé nebo jste používala hennu, svěřte raději chemické barvení odborníkům. Nepsaná pravidlo říká, že  Dále si vlasy nebarvěte, pokud užíváte předepsané léky, nejdříve se poraďte s lékařem. Některé léky mohou měnit chemickou rovnováhu vlasů.

 

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 20 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.