CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     

vlasy-in.cz

e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Přírodní kudrnaté vlasy
Plusy a mínusy kudrnatých vlasů. Víte, jak o ně pečovat?

Přírodní kudrnatá hříva - to je sen mnoha žen. Málokdo ale ví, že mnohé majitelky těchto vlasů by i rády měnily. Proto nemalé procento žen s těmito vlasy věnuje každý den čas tomu, aby je přižehlily do rovných. Ono totiž nic není zadarmo. Péče o přirozeně kudrnaté vlasy je časově náročná a aby byly kudrnaté vlasy krásné, vyžadují speciání péči například ve formě častých regeneračních zábalů. Účesy z těchto vlasů navíc příliš nedrží tvar a vlasy mají často tendenci za vlhka či deště krepovatět.

Obecně platí, že kudrnaté vlasy jsou křehké a mají sklon se rozdvojovat a lámat. To je způsobeno tím, že mazové žlázy produkují nedostatečné množství kožního tuku, který dodává vlasům vlhkost. Navíc, jsou-li vlasy silně kudrnaté, kožní tuk se nemůže dostávat po vlase dolů a přirozeně ho obalovat.

Proti nadměrnému vysušování vmasírujte do vlasů speciální přípravky nahrazující přírodní oleje, kterých je ve vlasech nedostatek. Navíc masírováním pokožky na hlavě podnítíte přirozenou tvorbu oleje. Pravidelně vlasy ošetřujte hloubkovými regeneračními zábaly, nejméně 1x měsíčně. Při česání používejte hřeben se širokými zuby. Česání pomůže rozšířit přírodní olej po vlasech, ty pak budou vypadat lesklejší a zdravější.

Vlasy si myjte tak často, jak potřebujete, ale pouze malým množstvím šampónu. Šampón nanášejte jen jednou. Vlasy poté důkladně spláchněte a opatrně vysušte ručníkem, netřete je příliš silně.

Následující řádky uvádějí přehled technik tvarování kudrnatých vlasů.

Narovnávání kudrnatých vlasů

Jednou z možností úpravy kudrnatých vlasů je jejich narovnání. V podstatě existují dva základní postupy jak vlasy narovnat. Prvním z nich je narovnání teplem, takzvané žehlení žehličkou na vlasy. Nevýhodou je, že se postup musí opakovat velice často, mnohdy každý den, a samozřejmě tato metoda vlasům příliš nesvědčí.

Druhou možností je narovnání chemické a jde o opačný proces než je trvalá. Chemický prostředek na narovnávání vlasů se včesává nebo vtírá do vlasů a mění jejich strukturu. Výsledek se stejně jako u trvalé ondulace ztrácí postupným odrůstáním vlasů. Tyto chemické prostředky existují různě silné, aby vyhovovaly různým charakterům vlasů. Dobrých výsledků se takto dosahuje zejména na dlouhých vlasech, kde navíc jejich tíha pomáhá udržovat rovný vzhled. Pokud o této metodě uvažujete, v každém případě ji svěřte do rukou odborníka.

Odborná rada:
Vyzkoušejte, zda Vaše vlasy jsou dostatečně silné a zdravé, aby na ně bylo možno aplikovat chemické ošetření bez poškození vlasů. Vytrhněte si jeden vlas, držte ho pevně mezi prsty obou rukou a jemně za něj zatáhněte. Pokud se vlas přetrhne, je slabý a měli byste se vyhnout jakémukoli chemickému ošetření.

Polotrvalá

Velmi kudrnaté vlasy je možné upravit i pomocí trvalé. Ta způsobí, že se těsné kudrliny nahradí většími a volnějšími. Polotrvalá se výborně hodí na kratší vlasy, dodá jim tvar, který se dá lépe udržovat. Na dlouhých vlasech zase vytvoří měkčí, objemnější vzhled. Jelikož jde opět o chemickou cestu, nezapomneňte zvážit sílu a kvalitu Vašich vlasů. A také se raději svěřte do rukou odborníka, jednou poškozené vlasy se jen těžce obnovují.

Barvení
Jelikož jsou kudrnaté vlasy od přírody spíše suché a porézní, mělo by být barvení prováděno velmi opatrně. Pokud jste nedávno prodělala chemické narovnání či trvalou, mohou být Vaše vlasy ještě příliš slabé na to, aby se dobře obarvily, a riziko poškození je vyšší.
Střih

Jedním z nejefektnějších a zároveň nejjednodušších způsobů tvarování velmi kudrnatých vlasů je ostříhat je hodně nakrátko. U velmi krátkého stříhu pak stačí jen vlasy umýt, ošetřit kondicionérem a účes dokončit pomocí vosku.

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 47 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.