CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Tipy a triky proti mastným vlasům
Co dělat, pokud se Vám nadměrně mastí vlasy...

Již za několik hodin po umytí jsou vlasy v pramíncích a vypadají nevzhledně. Na vině jsou hormony, neboť nechají mazové žlázy produkovat mnohem více tuku, než vlasy a pokožka potřebují k tomu, aby byly poddajné a zdravé.

1. Nový účes

Ani nejlepší regenerační přípravky nepomohou, pokud účes nerespektuje kvalitu vlasů. Komu se mastí, nemůže v žádném případě nosit dlouhou, hebkou hřívu. Praktické jsou krátké střihy, které se hned a bez námahy snadno umyjí. Jako vhodné se jeví zvlněné účesy, protože se nenalepí těsně na hlavu, a tím pádem vstřebávají málo tuku. Dobrým trikem může být trvalá ondulace. Pokožku a vlasy zbaví vlhkosti,  vlasy se stanou porézní a mohou tak vstřebat více mazu, aniž se viditelně zmastí.

 

2. Každodenní umývání

Častým mytím se mastné vlasy dostávají do bludného kruhu. Kyselý ochranný obal se poruší a chybějící tukové látky se produkují daleko rychleji. Řešení je snadné - šetrný šampón s bio látkami. Nepsané pravidlo říká, že čím méně šampón pění, tím je jemnější. Rostlinné výtažky jako rozmarýn, tymián nebo přeslička jsou důležité přísady obsahující tříslovou kyselinu, kterou do sebe mazové žlázy částečně vtáhnou. Novinkou je extrakt z jihoamerického panamského stromu(též mýdlový strom). Původní obyvatelé získávali tyto přírodní čistící látky z kůry stromu již dávno. U mastných vlasů mají zásadní efekt - chovají se jako sací papír. Absorbují tuky aniž by podnítili činnost žláz. (Například Panama Haufigwashe od firmy Phytologie)

 

3. Dvojitá kůra

Většina žen s dlouhými vlasy si stěžuje na mastné kořínky a lámání konečků. Optimální řešení - kolem kořínků uděláme zábal pro mastné vlasy a kolem konečků pro narušené vlasy. Nasadíme si igelitový čepec, který ještě ovážeme igelitovým ručníkem, a na deset minut si sedneme pod helmu. Speciální účinné látky teplem ještě zintenzivní.

 

4. Správné hřebeny a kartáče

Vhodné jsou hřebeny z přírodního materiálu a se zaoblenými zuby. Dobré kartáče nesmí v žádném případě škrábat. Vyzkoušejte si je na zápěstí. Štětiny musí být správně uspořádané: hustě osázené na krátké, řídce na dlouhé vlasy. Důležitá je zásada - kartáč umýváme zároveň s vlasy, jinak se okamžitě dostanou zpátky do čerstvě umytých vlasů tuky a nečistoty.

5. Umýváme jen určité partie

Kdo netrpí mimořádně mastnými vlasy, může si malým trikem prodloužit dobu mezi mytím celé hlavy. Někdy stačí umýt jen určité partie, které to vyžadují, například strany či ofinu. Postačí maličko šampónu, dobře ho spláchneme a vlasy vyfénujeme do tvaru. Účes většinou vydrží o den déle.

 

6. Vlasový pudr - okamžitá pomoc

Není čas na mytí hlavy a vlasy se lesknou jako špek? Pro tyto případy máme stále po ruce suchý šampon. Ve skutečnosti to není žádný šampon, ale pudr, který vysaje přebytečné tuky. Slabou vrstvu naneseme nebo nasypeme na vlasy a pokožku, lehce vmasírujeme a vyčešeme. Účes je však poté poněkud matný.

7. Kůra s bio-sérem

Ideální pro ty ženy, kterým se mastí hříva pouze u kořínků. Sérum 14 dní kapeme pipetou každý večer na pokožku hlavy. Před tím vlasy rozdělíme na malé pramínky a načešeme pěšinky. Bylinné výtažky zklidní a zregenerují tvorbu mazových žláz. Ráno hlavu umyjeme jemným šamponem na mastné vlasy.

 

8. Správné dávkování fixačních přípravků

Každodenním česáním je pokožka značně podrážděná. Po umytí zacuchané vlasy rozčešeme hřebenem s řídkými zuby (kromě krátkých vlasů). U fixačních přípravků dbáme vždy na to, aby byly vhodné na mastné vlasy. Používáme je po každém umytí, protože vytváří kolem každého vlasu ochranný film a vstřebají přebytečné tuky. Nepoužíváme fixační vosk. Pozor na horký vzduch při fénování a kulmu.

 

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 17 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.