CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Tipy a triky proti jemným vlasům
Co dělat, pokud se jsou Vaše vlasy jemné a nedrží tvar...

Máte jemné vlasy a nevíte co s nimi? Účes nedrží tvar a za chvíli je pryč? Následující řádky obsahují několik tipů a triků, jak na ně.

1. Šampony s objemovým efektem

Tyto šampony jsou stále dokonalejší: objemové šampony jemné slabé vlasy zdrsní a účes je plnější. Způsobují to nově vyvinuté keratinové látky. Nadýchají vlasy při mytí a působí podobně jako fonlotion.  Drobnou nevýhodou pak je, že se vlasy tak snadno nepročesávají jako po použití regeneračního šamponu. Na jemné vlasy se nepoužívají šampony, které obsahují oplachovací kůru. Při pravidelném používání výrobků "dva v jednom" se regenerační substance ve vlasech usazují a ty poté mohou být lepkavé.

 

2. Správný střih

Správný střih je alfou i omegou, jsou-li vlasy zplihlé. Optimální délka je po bradu nebo po ušní lalůčky. Dlouhá lví hříva je stejně nepraktická jako krátké vlasy. Čím jsou vlasy delší, tím vypadají jemněji. Vhodné nejsou ani příliš krátké vlasy, protože se nedají načechrat. Ideální jsou nadýchané zvlněné účesy (například volnější trvalá) nebo vyfénované vlasy. Aby střih byl stále perfektní, je třeba jej zhruba každých šest týdnů obnovovat.

 

3. Moderní zpevňovače

Novinkou laboratoří kosmetického průmyslu jsou výrobky, po nichž vlasy zesílí. Gel bez obsahu tuku nakapeme okamžitě po umytí pipetou na pokožku a vmasírujeme ke kořínkům. Pudr s obsahem glukózy a mořské stopové prvky zabalí vlákno vlasových kořínků a dodají mu více síly. Mořský kolagen zaručí  vlhkost. Při úpravě nadzdvihneme vlasy kartáčem u kořínků a vyfénujeme. Je možné použít například zpevňovač vlasových kořínků Haaransatz-Verstaker od firmy Lazartigue.  Další novinka je fluid, který vlasy zpevní zavnitř i zvenčí. Rozdvojené vlasy zacelí keratinový zpevňovač a aminokyseliny. Konečky pak budou stejně pevné jako kořínky - například tekuté vlasy od firmy Wella "Sanara Liquid Hair".

 

4. Důležité drobnosti

Kdo umí správně používat fén, dosáhne u jemných vlasů úspěchu. Vlasy fénujeme vždy přes hlavu a proti směru růstu. Potom vetřeme dávku pěnového tužidla o velikosti tenisového míčku a začneme s úpravou. Na závěr použijeme lak na vlasy, který účes zpevní a zafixuje. Máte-li dlouhé vlasy, stříkejte lak kolmo. Předem však zvedněte boční partie, aby vlasy dostaly podpěru už od kořínků.

5. Barvení

Pravidelné jednobarevné pramínky krásně vypadají a vlasy působí nadýchaně. Barvícími prostředky se jemné vlasy zdrsní, vlasy poté neplihnou, ale navzájem se podepřou a načechrají. Jednobarevné barvení ale ještě lépe melíry jsou pro jemné vlasy výborným řešením.

 

6. Úprava jako trvalá

Vhodná alternativa pro všechny ženy, které chtějí mít nadýchaný, ale nikoli zvlněný účes. Stejně jako u trvalé natočíme vlasy na speciání natáčky, konečky předtím ale opatrně zabalíme do fólie. Jen tak zůstane délka skutečně hladká. Tato úprava vydrží šest až osm týdnů.

7. Tepelná kůra s vápníkem

Regenerační koncentrát a vlasy posilující vápník smícháme s vlažnou vodou a naneseme na umyté vlasy. Vápník směs zahřeje na 48°C. Tato teplota umožní regeneračním látkám hluboce proniknout k vlasovým kořínkům. Po deseti minutách důkladně spláchneme.  Důležité substance ulpějí na vlasech a dodají jim sílu. Například Thermo-Volumen-Aufbau-Kur od Guhl.

 

8. Vitamíny

Když jsou vlasy 0,15 mm silné a u konečků 0,05 mm, hovoříme o slabých vlasech. Nedostatkem vitamínů v těle pak mohou ještě zeslábnout. Proto je ideální každé dva měsíce doplnit zásoby týdenní vitamínovou kůrou. Pro růst vlasů pak je mimořádně důležitý biotin, zvaný též vitamin H, který zlepšuje keratinové struktury.

 

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 12 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.