CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Vidal Sassoon
Jedna z kadeřnických legend

Prohlédněte si fotogalerii účesů salónu Vidal Sassoon

Kadeřník Vidal Sassoon, jehož šampóny znají miliony žen po celém světě, se díky revolučním vlasovým kreacím a podnikatelskému nadání stal vlasovým magnátem.

Byl prvním, kdo zbavil žen "otravných natáček" a přišel s jednoduchou filozofií wash and wear-umýt a nosit. Jejím základem je perfektní sestřih, který je možno v několika minutách změnit a z rozpustilé studentky udělat seriózní bankovní úřednici.

Sasson se nechal inspirovat střihem zvaným bob z dvacátých let minulého století, kdy si ženy poprvé ustřihly vlasy a odhalily svoji šíji a ramena. Krátký rovný sestřih s vlasy zatočenýma za ušima, který byl na svou dobu velmi odvážný a oblíbily si ho zejména mladé ženy, se o čtyřicet let později stal základem účesu, který Sassoona proslavil.

V roce 1942 byl Vidal Sassoon učněm, který myl hlavy v londýnských salonech. O dvacet let později, v roce 1963 vytvořil na hlavě herečky Nancy Kwan účes, jehož základem byl sestřih "odvážných dívek" z dvacátých let. Objevil se na titulní straně časopisu Vogue a obletěl celý svět. Dostal název "Klasický bob" a Sassoona znal rázem celý svět.

Ukázky moderních bobů:

Další slavný sestřih vytvořil Sassoon na hlavě francouzské zpěvačky Mireille Mathieu. Jmenoval se "Halo" podle svatozáře, kterou vrhal odlesk na hladkých vlasech tupě zastřižených kolem hlavy. Zpěvačka si jej natolik oblíbila, že jej mnoho let prakticky nezměnila a její fanoušci si ji s jiným účesem už snad ani neumí představit.

Účes, který proslavil nejen kadeřníka, ale také tehdy mladou a začínající herečku, je velmi krátký sestřih, který dává vyniknout tváři. Měla jej na hlavě Mia Farrow v dnes už klasickém hororu Rosemary má děťátko.

Vidal Sassoon se nebál experimentovat. Objevil asymetrické střihy a přestal rozlišovat pánské a dámské účesy. Změnil tvar nůžek, zavedl nové kosmetické přípravky, kartáče a hřebeny na vlasy. Američané o něm řekli, že jeho dílo je kadeřnickým Harvardem. Dnes, ve svých pětasedmdesáti letech, žije Vidal Sassoon v Kalifornii a věnuje se převážně svým koníčkům, jako je návštěva divadel, plavání, sledování fotbalu, vaření a psaní.

Zdroj: www.clubzena.cz - internetový portál pro ženy

 

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 27 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.