CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Návštěva u kadeřníka
Pár rad, jak si vybrat kadeřnictví

Najít opravdu dobrou kadeřnici či kadeřnický salón není vždy jednoduché. Nová kadeřnictví a salóny vznikají jako houby po dešti a tak pokud nemáte kolem sebe nikoho, kdo by Vám z vlastní zkušenosti mohl doporučit, nezbývá, než prostě vyzkoušet.

A jak najít kvalitní kadeřnictví podle Vašich představ?

V první řadě se porozhlédněte v řadách svých přátel či známých. Nemá některá z Vašich přítelkyň nový účes, který se Vám líbí? Pokud ano, zeptejte se na detaily. Není nad osobní doporučení.


Pokud ne, zkuste ti vytipovat kadeřnictví ve Vašem okolí, které vypadá slibně. Nedejte jen na vnější vzhled, ale nahlédněte i dovnitř. Salón by měl být čistý a Vám příjemný a to včetně personálu. Poté se pro jistotu ještě podívejte na internet. Možná i zde najdete případné kladné či záporné zkušenosti zákaznic, které navštívily toto kadeřnictví před Vámi. (I v tom by Vám chtěl být nápomocen Svět účesů. Zpracováváme databázi kadeřnictví a Vaše zkušenosti a zážitky s nimi. Pokud čtete tento článek a máte už své oblíbené kadeřnictví, doporučte ho (nebo nedoporučte pokud jste nebyla spokojena) zde! Děkujeme.)
První návštěva

Profesionální kadeřník by měl zhodnotit kvalitu Vašich vlasů a vzít do úvahy i Váš životní styl. Promluvte si s ním o zvláštnostech Vašich vlasů a vysvětlete, co se Vám líbí a co ne. Pokud si přejete účes nenáročný na údržbu, řekněte to. Nebojte se komunikovat a říct, co chcete. Vyslechněte si, co Vám kadeřník nabízí, ale nenechte se vnutit do něčeho, z čeho nemáte radost. Dobří kadeřníci dokáží přenést módní trendy do účesu, který se pro Vás hodí. Přesto musíte být realistická. Pokud máte husté kudrnaté vlasy, nelze z nich učesat rovný lesklý bob, ať je střih sebelepší.

Zatímco Vám kadeřník tvoří účes, sledujte, kolik gelu či tužidla na vlasy nanáší a jak dlouho pak vlasy suší. Dobrý stříh by měl k dosažení výsledku vyžadovat co nejmenší množství stylingových výrobků a měl by se minimálně sušit. Vyptejte se podrobně, jak dosáhnout stejného výsledku i doma.
Stížnosti
Pokud nejste spokojená se službami, stěžujte si. Můžete také požádat o návštěvu u vedoucího salónu. Vysvětlete problém a zeptejte se, co s tím hodlá dělat. Měla byste očekávat omluvu, většinou ale nebývá nabídnuto navrácení peněz. Pokud jste utrpěla vážné poškození, například máte na hlavě spálenou svědící pokožku či puchýře. polámané vlasy nebo Vám vlasy vypadaly, pak okamžitě vyhledejte radu lékaře či odborníka na vlasy. Pokud má lékař pocit, že máte důvod ke stížnosti a odškodnému, pak by měl připravit zprávu, ve které detailně celý problém rozebere. Nezapomeňte si v takovém případě zajistit dostatek fotografií, které podpoří Vaše požadavky, i když už bude Vaše pokožka zahojená či vlasy dorostlé. 
Všeobecná pravidla

  • vlasy je třeba zastřihnout každých šest až osm týdnů
  • nově narostlé vlasy je nutné barvit každé čtyři týdny
  • zesvětlování u kořínků je třeba opakovat nejméně co tři měsíce
  • trvalou potom provádějte optimálně každé čtyři až šest měsíců

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 24 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.