CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     

vlasy-in.cz

e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Wella Trend Vision 2006

Kolekce účesů pro rok 2006 od Welly

Život ve světě setkání
Žijeme v čase otevřených hranic, kdy vzdálenosti už nemají význam. Máme neomezený přístup k informacím ze všech koutů planety. Vzdálené země jsou nám na dosah a svět stále rychleji směřuje ke globální komunitě. Jsme si blízko. Inspirujeme se cizími jazyky, mentalitami a kulturami, ale neztrácíme ze zřetele ani své vlastní tradice a hodnoty. Mísí se i různé společenské skupiny. Jako pestrobarevné kamínky mozaiky se kombinuje mnoho různých podnětů a dojmů, aby vytvořily nový celkový a fascinující obraz dnešního světa. Každá oblast našeho života - móda, umění, architektura i hudba - ilustruje míchání protikladů, které vytváří něco neopakovatelného. Existuje neomezené množství rozličných variant.

Nové účesové Wella Trend Vision 2006 byly tentokrát realizovány ve Stockholmu na základě sociologických a módních průzkumů pařížské agentury Karlin International. Fotografie: špičkový německý fotograf Felix Lammers pro Wella

 

TECHNO NATURE
symbióza přírody a technologie
Příroda a technologie jsou dvě hlavní společenská témata současnosti. Přestávají být v rozporu a kráčejí ruku v ruce. Technická inovace a ekologie jsou v harmonii. Architektura zohledňuje nejen účelnost, ale také lidské hledisko a otázku citlivého začlenění staveb do přírodního prostředí. Lidé se více zajímají o etiku a hledají nové hodnoty. Tělo a duše hrají stále důležitější úlohu. Sportujeme, meditujeme a toužíme uspokojit své smysly. Hledáme způsob jak být moderními a přírodními bytostmi zároveň. Textury látek jsou inspirovány větrem, vodou, ledem a nabývají organických tvarů. Hi-tech materiály imitující hadí kůži a rybí šupiny, vzdušné a transparentní látky, metalicky zářivé a pastelové barvy. Modely á la Calvin Klein, Yohji Yamamoto, Jil Sander nebo Helmut Lang. Hudba od Mobyho. Trend Techno Nature symbolizuje jednotu moderny a přirozenosti.

Účes má jemný pohyb a působí étericky až téměř beztížně. Střihy jsou funkční, plastické a poddajné. Rámují obličej s jemnou bezchybností. Odstíny vlasů jsou chladné, čiré a světlé. Něžné tóny s ledově pastelovými odlesky odrážejí světlo jako zářivá perleť.

Fotogalerie kolekce TECHNO >>REAL DAYDREAM
harmonie denního ruchu a snění
Vůně pečeného chleba, starý plyšový medvídek nebo povědomý zvuk nás i v hektickém "teď" přenese do dávno minulých časů. Vzpomínky se probouzejí a tenký most nostalgie překlene propast mezi minulostí a současnou chvílí. Trend Real Daydream podněcuje fantazii a nutí nás ohlédnout se zpět. Otevírá svět ležící mezi realitou a snem. Hýčkáme si náš malý soukromý vesmír, přejeme si získat víc času sami na sebe, zpomalit a najít vlastní autenticitu. Rádi vystavujeme tvář slunci, hřejícímu skrze okna, vdechujeme vůni květin a ovoce a milujeme dotek starého plédu a bavlny. Architektura oslavuje venkovský styl. Móda využívá krajku, plisování, samet a výšivky v pudrově pastelových tónech. Modely od Prada a Miu Miu, hudba zpěvačky Norah Jones. Přinášejí zasněnou vzpomínky na staré časy.

Účes má jemné a přírodní odstíny mědi, skořice, čokolády, oříšku a karamelu. O zajímavý akcent se stará zářivá sluneční blond. Vlasy, ať už vlnité nebo rovné, spadají přes ramena hravě a lehce a vytvářejí něžně smyslnou souhru střihu a barvy.

Fotogalerie kolekce DAYDREAM >>WORLD FUSION
mix kulturních vlivů a zářivých barev
Kousíčky barev, tvarů a vzorů z Peru, Havaje, Keni a Indie vytvářejí unikátní kombinaci mnoha vlivů. Trend World Fusion zosobňuje rozmanitost světových kultur, které se mísí a vytvářejí nové fascinující formy. Azurově modrá, zářivě žlutá a provokativní růžová společně s tropickými vůněmi, květy a etnickou hudbou evokují pestrobarevný letní slunečný den. Toužíme najít společnou řeč s lidmi, kteří mají jiné etnické kořeny. Všichni posloucháme stejnou hudbu, znovu objevujeme pocit sounáležitosti a komunity. Nosíme oblečení s africkými a indiánskými prvky z hedvábí, žerzeje a bavlny, zdobíme se peřím a mušličkami, milujeme patchwork v živých barvách kávy, pepře a kari. Látky mají zvířecí a květinové motivy a batiku. Modely od Johna Galliana a J. P. Gaultiera, hudba Nelli Furtado a Lennyho Kravitze mixují folklórní vlivy s evropskou modernou.

Vlasy mají zářivě teplé barvy kávy a koření: plné měděné tóny s odstíny intenzívní hnědé a temně červené. Lesklá čerň se mísí s odstíny indigo. Bujná plnost, bohaté vlny a jemné pohyby vlasů vyjadřují energii a vášnivou divokost.

Fotogalerie kolekce FUSION >>GOTHIC LUXURY
soulad dramatických mýtů a smyslnosti
Naše touha po dramatičnosti a tajemství je odrazem každodenní hektické a věcné reality. Trend Gothic Luxury vychází z hledání mýtů, dramatu a smyslného potěšení. Vytváříme svět, kde bychom se mohli nechat okouzlit luxusem, opulentními dekory, vzácnými artefakty a dotekem hedvábí, jemného sametu a zářivého saténu. Je to svět tragických filmových hvězd a tajemných milovníků, kteří pomalu vplouvají do noční tmy. Sami se měníme v elegantní, extravagantní a dramatické dámy a lordy temnoty. Temně červené, švestkové a černobílé grafické vzory, černá kůže a krajka, jež kontrastují s bledě zářící pletí. Diamanty, perly a těžké stříbrné prsteny dotvářejí obraz nás jako stvoření noci. Móda á la Gucci, hudba od Depeche Mode. Vše v trendu Gothic Luxury září temnotou a má neobyčejné dramatické kouzlo.

Účesy jsou charakteristické elegantní černou, temně červenou a chladně platinovou blond. Styling vytváří dojem uhlazených tvarů, elegantních i neobvyklých zároveň. Ženy jsou jako černí andělé, zatímco muži s nonšalancí hejsků působí jako vládci temnot.

Fotogalerie kolekce LUXURY >>

 

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 24 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.