CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     

vlasy-in.cz

e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Prodlužování vlasů metodou Balmain Paris
Představujeme techniky prodlužování vlasů

Metodou Balmain Paris lze prodloužení vlasů udělat již dva dny po objednání. Balmain je inovační metoda v přidání objemu, barvy a další délky do vlastních vlasů. Pramínky jsou dostupné jak ze 100% přírodních vlasů, tak z umělých vláken a to v mnoha barvách, jak přirozených, tak i fantasy. Aplikace je možná v 72 odstínech a 4 strukturách - rovné, přírodně rovné, vlnité a kudrnaté. Balmain pramínky jsou vhodné pro každého! Taktéž si můžete nechat udělat tzv. Double Hair. Díky Double hair máte krásné dlouhé vlasy a objem za poloviční čas. Jeden pramen nahradí až 18 jednotlivých pramínků a vlasy jsou opakovatelně použitelné. Tato technika je i velice cenově přívětivá. V prodlužování vlasů metodou Balmain Paris se pramínky se připojují malým keratino-voskovým spojem k vlastním vlasům a nenaruší je žádným způsobem. Aplikované pramínky vydrží 3 až 5 měsíců, záleží jak rychle rostou Vaše vlastní vlasy a také jak se o ně staráte. Double hair se taktéž připojuje keratino-voskovým spojem k vlastním vlasům a měl by vydržet 2 až 3 měsíce. 

 

Co jsou pramínky Balmain?

Pramínky Balmain jsou inovační metoda v přidání objemu, barvy, struktury a další délky do vlastních vlasů. Pramínky Balmain jsou vyrobené z vysoce kvalitních 100% přírodních vlasů, ručně vybíraných a zpracovaných na základě 35-leté zkušenosti.

 

Jak jsou pramínky aplikovány?

Pramínky jsou připojeny malým spojem k vlastním vlasům(viz výše). Aplikované pramínky Balmain vydrží až 4 měsíce a nezničí žádným způsobem vaše vlastní vlasy.

 

Co je to Double Hair?

Double Hair je 9-centimetrový pramen 40 cm dlouhých pravých vlasů, aplikovaný pomocí spojů Plusbond. Jeden pramen Double Hair nahrazuje 18 jednotlivých pramínků a je vyráběn ve třech vrstvách. Jak se prameny DoubleHair aplikují? DoubleHair se připojují na vaše přírodní vlasy pomocí malých spojů. Pramínky DoubleHair musí být obnoveny každé 2 měsíce.

 

Péče o vlasy udržuje vlasy zdravé, lesklé a krásné. Vlasy s pramínky vyžadují o něco více výživy a nová řada výrobků péče o vlasy Balmain byla speciálně vyvinutá pro udržování přírodních vlasů v dokonalé kondici. Nejnovější řada výrobků Balmain zahrnuje šampón, kondicionér, vlasovou masku a lesk na vlasy Shine Spray. Šampón a kondicionér jsou určeny pro denní použití, jejich složení obohacené o minerály a výtažky zeleného čaje myje a vyživuje vlasy a vlasovou pokožku. Vlasová maska představuje pětiminutovou péči, kterou jednou týdně věnujete svým vlasům a jejich posíleném jim dodáváte vitalitu a lesk. Lesk na vlasy Shine Spray dodává vlasům lesk a zároveň je chrání proti vysušování a zabraňuje dvojitým konečkům.

 

Přehled všech technik prodlužování vlasů zde>>

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 23 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.