CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Prodlužování vlasů metodou Bond Plus

Představujeme techniky prodlužování vlasů

Vlasové pramínky metodou Bond Plus jsou uchyceny k vlastním vlasům pouze pomocí plastových pojítek, které se po zahřátí smrští. Metoda BOND PLUS zaručuje pevné, nenápadné a zároveň velmi šetrné spojení pramínků vlasů, přidaných s vlastními vlasy. Ve srovnání s jinými způsoby prodlužování vlasů (pomocí lepidel, kovových spojek, splétání vlasů atd.), je metoda BOND PLUS k vlastním vlasům naprosto šetrná a bezpečná. Hlavní přednosti při prodlužování vlasů metodou Bond Plus jsou v používání nejkvalitnějších evropských vlasů, které nejsou chemicky či jinak poškozené. Evropské vlasy jsou garancí nejen delší životnost, ale taktéž dokonalé splyvají s vlastními vlasy. Variace evropských vlasů umožňují takový výběr, aby se barevně i strukturou podobaly co nejvíce vašim vlastním vlasům. Metoda prodlužování vlasů BOND PLUS je ekonomicky velice výhodná, protože vlasové pramínky lze opakovaně použít v nezměněné délce, a tudíž není nutné nahrazovat pramínky při každém posunutí vlasů.  

Proč si zvolit metodu BOND PLUS?

Hlavní přednosti: při prodlužování vlasů metodou Bond Plus používáme pouze ty nejkvalitnější evropské vlasy, které nejsou chemicky či jinak poškozené. Evropské vlasy garantují nejen delší životnost, ale i dokonalé splynutí s vlastními vlasy. Variace evropských vlasů umožňují takový výběr, aby se barevně i strukturou podobaly co nejvíce vašim vlastním vlasům. Metoda BOND PLUS je ekonomicky velice výhodná, protože vlasové pramínky lze opakovaně použít v nezměněné délce a není nutné nahrazovat pramínky při každém posunutí vlasů. BOND PLUS je vhodná i pro vlasy odbarvené a jinak chemicky upravené, přidané vlasy lze natáčet, trvalit i barvit. K vlastním vlasům je naprosto bezpečná a šetrná. Zaručuje rychlé, pevné a šetrné spojení.

Postup prodlužování

Plastové pojítko se pomocí speciálního háčku navlékne na pramínek vlasů zákaznice a po přiložení pramínku přidaných vlasů se pojítko v místě spoje zahřeje speciálním přístrojem na teplotu 100 až 120 °C. Tím dojde k jeho smrštění a vzájemnému spojení vlasů. Pojítka jsou k dispozici v 15 barevných odstínech, což umožňuje vytvoření nenápadného a úhledného spojení. Při opětovném zahřátí spoje postačí pramínek přidaných vlasů mírným tahem uvolnit a proto nedochází k poškození vlastních vlasů ani pramínku vlasů přidaných. Samotná aplikace trvá asi 2 - 5 hodin. Pro dosažení požadovaného efektu je nutné, aby vaše vlasy měly délku minimálně 10 - 15 cm. Přidané pramínky se spojují s vlastními vlasy zhruba ve vzdálenosti 1cm od pokožky. V závislosti na růstu vašich vlasů je zapotřebí po 2 až 4 měsících pramínky uvolnit a posunout zpět do původního místa. Používejte pouze kvalitní a doporučené vlasové přípravky!  

Přehled všech technik prodlužování vlasů zde>>

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 10 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.