CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     

vlasy-in.cz

e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Prodlužování vlasů metodou Hairdreams
Představujeme techniky prodlužování vlasů

Firma Hairdreams zaujímá ve světě již po řadu let vedoucí postavení na trhu prodlužování vlasů pomocí pravých vlasů. K filozofii Hairdreams patří striktní zaměření na kvalitu. Pouze absolutně zdravé, důkladně testované vlasy projdou přísnými kontrolami kvality Hairdreams a poté se šetrně zušlechťují. Výsledek: vynikající kvalita prodloužených vlasů, která je pro Hairdreams příznačná.

Důkazem této vynikající kvality je záruka Hairdreams na bezvadnou kvalitu vlasů po celou dobu jejich nošení. Předpokladem je pouze dodržení nezbytné péče a pravidelné ošetření vlasů u partnera Hairdreams, které se dokumentuje v dokladu o ošetření Hairdreams.

Partneři Hairdreams

Ve spolupráci s partnerskými podniky klade Hairdreams velký důraz na prvotřídní odbornou kvalifikaci. Každý kadeřník pracující metodou Hairdreams prochází intenzivními školeními zkušeného lektorského týmu a je pravidelně seznamován s nejnovějšími aplikačními technikami. Můžete se tak spolehnout, že v partnerském salonu Hairdreams jste při prodlužování vlasů vždy v těch nejlepších rukou.

 

 

Prodlužování vlasů

Metoda prodlužování Hairdreams pomocí vysoce kvalitních pravých vlasů Vám šetrným, přirozeným způsobem umožní splnit si sen o dlouhých vlasech. Jediný předpoklad: vlastní vlasy o délce alespoň 8 - 10 cm.

ODSTÍNY - VLNITOST - DÉLKA. Hairdreams nabízí obrovský výběr barevných odstínů, typů vlnitosti a délek vlasů. Tak je možné naplnit každou individuální představu o účesu.

KVALITA JE ROZHODUJÍCÍ! Kvalita vlasů Hairdreams vytváří ten podstatný rozdíl. Zpracováváme výhradně nejlepší a nejkvalitnější přírodní vlasy, které nakupujeme po celém světě v souladu s přísnými etickými kritérii. Z nich vznikají v náročném třídicím a zušlechťovacím procesu prodlužovací prameny a další vysoce kvalitní produkty z pravých vlasů s typickým přirozeným leskem, elastičností a zvlněním, kterými se vyznačují pravé vlasy Hairdreams.

TYPY SPOJŮ HAIRDREAMS Pro šetrné spojování pramenů Hairdreams s vlastními vlasy existuje celkem 5 různých typů spojů (bonding). Tak je možné vlasy optimálně přizpůsobit potřebám zákaznice.  

METODA LASERBEAMER XP

Systém Laserbeamer XP představuje velmi inovativní způsob připevňování prodlužovacích pramenů. Speciálním přístrojem je možné spojit s vlastními vlasy až 8 pramenů současně. Tak lze prodlužovat vlasy obzvláště rychle a efektivně - a samozřejmě i s nižšími náklady, než tomu bylo doposud. Tato metoda se hodí především pro efektní proužky a pro jednoduché, cenově výhodné prodlužování a zhušťování vlasů. Prameny Hairdreams vydrží při použití této metody cca 6 měsíců i déle - podle typu účesu.

ODSTRANĚNÍ PRODLUŽOVACÍCH PRAMENŮ - NYNÍ JEŠTĚ RYCHLEJŠÍ & SNADNĚJŠÍ! Díky technické inovaci je nyní možné odstranit prodlužovací prameny Hairdreams ještě rychleji a pohodlněji. Nový Quick Removal System umožňuje kadeřníkovi zkrátit potřebný čas v závislosti na stavu vlasů až o 2/3.

MICROLINES - ŘEŠENÍ PŘI ŘÍDNUTÍ A VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Jestliže trpíte řídnutím nebo vypadáváním vlasů na temeni hlavy, je systém Microlines Hairdreams pro Vás tím pravým řešením. Mikrojemná vlasová síťka s prameny pravých vlasů se šetrně spojí s vlastními vlasy. Výsledek: bohaté, přirozeně vypadající vlasy. S vlasy Hairdreams je stejně jako s vlastními vlasy možné bez problémů sportovat, plavat atd.

 

Přehled všech technik prodlužování vlasů zde>>

Navštivte zajímavé stránky:
HyperLink Žiješ, protože tě rodiče chtěli. Diskuse a příběhy na téma potrat
Clip in nasazovací vlásky v mnoha délkách a barvách za vynikající ceny!
HyperLink Čekáte nečekaně dítě? Linka pomoci je tu pro Vás - volejte bezplatně 800 108 000
Víte, co je po smrti? Prožil jsem klinickou smrt...

Komentářů: 13 Zobrazit komentáře
Přidejte svůj komentář:
Jméno:
Komentář:

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.