CLIP IN vlasy
CLIP IN vlasy - nejšetrnější metoda k prodloužení vlasů
Příčesky, culíky
Příčesky a culíky z lidských i syntetických vlasů
Elektrické Grily
Elektrické grily Weber - záruka pohodlného grilování
Jungle Gym - dětská hřiště
Jungle Gym - dětská hřiště na zahradu
                                                        Doporučujeme:       účes POČÍTAČEM    CLIP IN vlasy    CLIP IN ofiny    Culíky a drdoly     e-mail:
 

Navrh ucesu pocitacem!

Představujeme eHairStudio
Návrhy účesů přes počítač

HyperLink

Účes spolu s barvou vlasů tvoří jednu z nejdůležitějších součástí vzhledu. Proto také pokud uvažujete o změně účesu, určitě si kladete otázku, jaký účes zvolit. Nechat se ostříhat více nakrátko nebo raději zůstat u dlouhých vlasů? Říkáte si: "Tento střih je moderní, ale bude slušet i mně?" A jakou barvu, zkusit blond nebo zůstat u hnědé a jen trošku dobarvit do bordó? Ruku v ruce se změnou účesu jde vždy menší či větší riziko, že výsledek nebude takový, jaký jste čekala. A jednou ustřihnuté vlasy již nelze vrátit zpět.

Pokud si i Vy kladete podobné otázky, asi nejjednodušším řešením, jak si na ně odpovědět, je využít služeb virtuálního kadeřnictví, takzvané služby "účesy přes počítač". Jak tato služba funguje? Stačí k tomu jen Vaše fotografie, na které jsou vidět rysy Vaší tváře. Pomocí počítačové grafiky jsou poté k Vašemu obličeji graficky přidány různé účesy. Tyto výsledné portréty si pak můžete doma v klidu prohlédnout, poradit se s rodinou či přítelkyní a s vybraným obrázkem pak zajít k Vaší kadeřnici. Riziko nemilého překvapení se tak výrazně sniží.

Původní fotografie:

 

eHairStudio - účesy přes počítač

Návrhy účesů:
eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač eHairStudio - účesy přes počítač

 

Studio www.ehairstudio.net nabízí své služby již přibližně rok. Funguje přes internet a tedy není nutné nikam chodit. Z pohodlí Vašeho domova jen stačí zaslat své požadavky a fotografii e-mailem či poštou a poté vyčkat zásilky s Vašimi portréty. Ty můžete obdržet buď v digitální podobě emailem, na CD a nebo již vytisknuté na papíře. Studio nabízí i širokou škálu možností co do výběru konkrétního účesu. Přímo stránky studia www.ehairstudio.net  nabízí přes 600 účesů, z kterých lze přímo vybrat jen ty, které by pro Vás připadaly v úvahu. Druhou možností je pak nechat výběr účesů na vizážistce, která navrhne účesy, které by Vám měly nejlépe slušet. Samozřejmě je možná i kombinace obou způsobů. A pozor - eHairstudio navrhuje účesy i pro muže!!!

Příjemně vás jistě překvapí i ceny, služba je cenově přístupná pro každého. Zároveň eHairStudio nabízí i systém  výrazných slev pro hromadné objednávky.

Udělejte si radost a změňte svůj image! www.ehairstudio.net znamená změnu k lepšímu téměř bez rizika.

 

 

PŘEDSTAVUJEME:
VLASY-IN.cz - vlasy a účesy 2015, fotogalerie
CLIP IN příčesky - dlouhé vlasy za skvělé ceny
Příběhy a diskuse o potratech, odborná poradna
Návrh účesů počítačem - přes internet


Fotogalerie účesů
HyperLink

Fotogalerie účesů
HyperLink

Vyzkoušejte:

Příčesky, culíky rovné i zvlněné
Příčesky na svatby, plesy, akce ale i na každodenní nošení! Příčesky, které z Vás rázem udělají dlouhovlásku. Jednoduché nasazení, velmi slušivé, vyrobené z pravých lidských vlasů nebo levnější syntetické
Dlouhé vlasy či melír za 5min?
Pomocí metody CLIP IN můžete získat dlouhé husté vlasy nebo melír velmi rychle! Sama si ráno nasadíte dle nálady a večer opět sundáte. Nabízíme 100% lidské vlasy v mnoha odstínech a délkách. Naleznete u nás i růžové či modré melíry pro scene holky. Výborné ceny!

Představujeme:
vlasy-in.cz

 Navrh ucesu pocitacem!


[CNW:Counter]


Design & foto - copyright ©2004-2015 svetucesu.com, e-mail studio@svetucesu.com
Budeme rádi, pokud nás upozorníte na technické problémy na podpora@svetucesu.com
Reklamní možnosti viz. REKLAMAKontakt
Všechna práva vyhrazena.